Статистика

Статистика

Статистика, Попередження, Чемпіонат Дубенського району 2019 Прем'єр ліга, Дубенська районна федерація футболу. Создано на Join.Football

# Гравець Команда І ЖК ЧК
1
Едуард Хрипа
Іква 14 5 1
2
Тарас Новосад
Підлужжя 12 4 1
3
Олександр Тарнавський
Камаз-Агро 12 4 1
4
Юрій Ільчишин
Верба 6 3 1
5
Павло Філик
Кристал 9 6 0
6
пало Ліщук
Іква 9 6 0
7
Олег Юрчук
Камаз-Агро 17 6 0
8
Володимир Повар
Підлужжя 7 2 1
9
Петро Канюн
Бастіон 11 2 1
10
Володимир Ремчук
Підлужжя 14 2 1
11
Віталій Колядич
Камаз-Агро 9 5 0
12
Анатолій Боричевський
Кристал 12 5 0
13
Андрій Шокало
Камаз-Агро 1 1 1
14
Степан Подолянець
Тараканів 2 1 1
15
Вадим Цуманчук
Камаз-Агро 3 1 1
16
Ярослав Мельничук
Іллічівець (Берег) 3 1 1
17
Павло Данилюк
Підлужжя 5 1 1
18
Руслан Кошиль
Тараканів 7 1 1
19
Олег Левінський
Джокер 14 1 1
20
Віталій Ліджеєв
Кристал 15 1 1
21
Григорій Коношевський
Колос (Козин) 10 4 0
22
Сергій Редько
Тараканів 11 4 0
23
Дмитро Галадей
Бастіон 11 4 0
24
Дмитро Перванчук
Камаз-Агро 11 4 0
25
Віталій Філіпов
Колос (Козин) 12 4 0
26
Сергій Плетюк
Іллічівець (Берег) 13 4 0
27
Марян Кусак
Колос (Козин) 14 4 0
28
Василь Пилипака
Колос (Козин) 17 4 0
29
Вадим Щирба
Верба 1 0 1
30
Михайло Бондар
Підлужжя 1 3 0
31
Максим Жилінський
Підлужжя 9 3 0
32
Анатолій Левчун
Бастіон 9 3 0
33
Констянтин Баранович
Камаз-Агро 9 3 0
34
Олександр Котвінський
Бастіон 10 3 0
35
Максим Халюк
Іллічівець (Берег) 11 3 0
36
Дмитро Гойда
Кристал 17 3 0
37
Микола Оладько
Підлужжя 19 3 0
38
Павло Поліщук
Кристал 19 3 0
39
Богдан Войцеховський
Колос (Козин) 19 3 0
40
Сергій Пасєка
Редут 2 2 0
41
Максим Мазур
Верба 3 2 0
42
Володимир Горохоль
Острожець 4 2 0
43
Тарас Бадиляка
Колос (Козин) 5 2 0
44
Анатолій Гуг
Бастіон 5 2 0
45
Іван Жабокрицький
Кристал 5 2 0
46
Богдан Турчик
Камаз-Агро 6 2 0
47
Андрій Гузоватий
Іква 6 2 0
48
Валентин Яконюк
Іква 6 2 0
49
Дмитро Ангельський
Острожець 7 2 0
50
Анатолій Савчук
Підлужжя 7 2 0
51
Вадим Жак
Підлужжя 7 2 0
52
Олександр Панасюк
Колос (Козин) 7 2 0
53
Ігор Онищук
Іква 7 2 0
54
Богдан Дмитроца
Тараканів 8 2 0
55
Павло Зубарєв
Підлужжя 8 2 0
56
Валентин Кубович
Джокер 8 2 0
57
Назар Ковальчук
Іллічівець (Берег) 8 2 0
58
Володимир Баденчук
Камаз-Агро 8 2 0
59
Олег Ніколайчук
Джокер 9 2 0
60
Олег Савчук
Колос (Козин) 9 2 0
61
Микола Парфенюк
Бастіон 10 2 0
62
Михайло Міщук
Джокер 10 2 0
63
Сергій Мельничук
Камаз-Агро 11 2 0
64
Олексій Кулацький
Іква 11 2 0
65
Вадим Потоцький
Острожець 12 2 0
66
Олексій Соколовський
Іллічівець (Берег) 12 2 0
67
Святослав Обух
Підлужжя 12 2 0
68
Андрій Лічко
Острожець 13 2 0
69
Андрій Мельник
Колос (Козин) 13 2 0
70
Володимир Блажевич
Джокер 14 2 0
71
Олександр Дудко
Бастіон 14 2 0
72
Сергій Вишневський
Іква 14 2 0
73
Олександр Кирилюк
Острожець 15 2 0
74
Сергій Лінник
Джокер 15 2 0
75
Владислав Ковальчук
Джокер 15 2 0
76
Володимир Тростянчук
Іква 15 2 0
77
Олександр Рудик
Іква 15 2 0
78
Олег Ткачук
Джокер 16 2 0
79
Віталій Дмитрук
Тараканів 16 2 0
80
Віктор Мойсіюк
Острожець 17 2 0
81
Юрій Ковальчук
Джокер 17 2 0
82
Віталій Ільчишин
Кристал 19 2 0
83
Олександр Ковальчук
Підлужжя 0 1 0
84
Максим Данилюк
Кристал 1 1 0
85
Сергій Кушнір
Тараканів 1 1 0
86
Дмитро Яворський
Іква 1 1 0
87
Ярослав Бенедичук
Тараканів 1 1 0
88
Дмитро Майборода
Редут 2 1 0
89
Владислав Манько
Верба 2 1 0
90
Василь Омельчук
Джокер 2 1 0
91
Андрій Мацюк
Колос (Козин) 2 1 0
92
Денис Климнюк
Підлужжя 2 1 0
93
Ігор Махнюк
Острожець 2 1 0
94
Владислав Романчук
Іква 2 1 0
95
Анатолій Заєць
Іква 2 1 0
96
Владислав Вознюк
Іллічівець (Берег) 2 1 0
97
Степан Клекот
Підлужжя 2 1 0
98
Ігор Соботюк
Верба 3 1 0
99
Святослав Левков
Іллічівець (Берег) 3 1 0
100
Іван Антонюк
Редут 3 1 0
101
Віталій Приндета
Бастіон 3 1 0
102
Віталій Гордійчук
Редут 3 1 0
103
Володимир Колесник
Джокер 3 1 0
104
Артем Чалик
Колос (Козин) 3 1 0
105
Андрій Літвінцов
Камаз-Агро 3 1 0
106
Богдан Манько
Верба 4 1 0
107
Станіслав Гребень
Підлужжя 4 1 0
108
Андрій Кубович
Джокер 4 1 0
109
Андрій Малахов
Кристал 4 1 0
110
Сергій Момотюк
Кристал 4 1 0
111
Олександр Плотніков
Бастіон 4 1 0
112
Руслан Дужук
Камаз-Агро 4 1 0
113
Сергій Левчук
Острожець 5 1 0
114
Олексій Серженюк
Тараканів 5 1 0
115
Іван Білик
Редут 5 1 0
116
Тарас Прадищук
Верба 5 1 0
117
Роман Козак
Камаз-Агро 5 1 0
118
Денис Бабич
Іллічівець (Берег) 5 1 0
119
Андрій Ліщишин
Іква 5 1 0
120
Назар Добровчан
Іква 5 1 0
121
Василь Братійчук
Верба 5 1 0
122
Віталій Мартинчук
Тараканів 5 1 0
123
Юрій Федорчук
Редут 6 1 0
124
Олександр Макарчук
Редут 6 1 0
125
Сергій Ткачук
Редут 6 1 0
126
Сергій Лук'янов
Підлужжя 6 1 0
127
Олександр Хвилюк
Джокер 6 1 0
128
Микола Бондарчук
Бастіон 6 1 0
129
Роман Тараканов
Іква 6 1 0
130
Віталій Свінтозельський
Іква 6 1 0
131
Роман Жарчинський
Острожець 7 1 0
132
Олексій Посільський
Іллічівець (Берег) 7 1 0
133
Павло Улянюк
Верба 7 1 0
134
Олександр Волосков
Бастіон 7 1 0
135
Дмитро Антосюк
Камаз-Агро 7 1 0
136
Роман Крот
Камаз-Агро 7 1 0
137
Андрій Мачек
Іква 7 1 0
138
Леонід Єфремов
Камаз-Агро 7 1 0
139
Андрій Міщук
Колос (Козин) 8 1 0
140
Василь Пастух
Редут 8 1 0
141
Андрій Суходольській
Тараканів 8 1 0
142
Михайло Вітерук
Бастіон 8 1 0
143
Микола Казмірук
Камаз-Агро 8 1 0
144
Ілля Григориченко
Бастіон 8 1 0
145
Олександр Острожчук
Острожець 9 1 0
146
Сергій Цвик
Підлужжя 9 1 0
147
Максим Дзекан
Камаз-Агро 9 1 0
148
Павло Андрухів
Кристал 10 1 0
149
Олександр Кубович
Джокер 10 1 0
150
Василь Собчук
Бастіон 10 1 0
151
Олександр Маліновський
Редут 10 1 0
152
Сергій Кухарчук
Підлужжя 10 1 0
153
Олександр Тамич
Іллічівець (Берег) 10 1 0
154
Ростислав Чиряк
Підлужжя 11 1 0
155
Андрій Власюк
Іллічівець (Берег) 11 1 0
156
Артем Попицяк
Острожець 12 1 0
157
Орест Грицюк
Бастіон 13 1 0
158
Володимир Вербенчук
Колос (Козин) 13 1 0
159
Дмитро Канарський
Іллічівець (Берег) 13 1 0
160
Дмитро Ільчук
Джокер 14 1 0
161
Павло Бескид
Кристал 14 1 0
162
Владислав Коваль
Тараканів 15 1 0
163
Олександр Мартинюк
Тараканів 15 1 0
164
Микола Кондратюк
Бастіон 15 1 0
165
Андрій Абрамович
Підлужжя 16 1 0
166
Сергій Цимбалюк
Джокер 16 1 0
167
Максим Сімяк
Тараканів 16 1 0
168
Олександр Сєряпов
Острожець 17 1 0
169
Ілля Романчук
Тараканів 17 1 0
170
Андрій Мартинюк
Підлужжя 17 1 0
171
Ігор Єпіфанов
Острожець 18 1 0
172
Василь Савчук
Колос (Козин) 18 1 0
173
Володимир Величко
Тараканів 19 1 0
174
Назар Фаст
Кристал 19 1 0
175
Роман Василюк
Іллічівець (Берег) 19 1 0