Статистика

Статистика

Статистика, Гол + пас, Чемпіонат Дубенського району 2019 Прем'єр ліга, Дубенська районна федерація футболу. Создано на Join.Football

# Гравець Команда І Г+П Г Пр
1
Олег Шахраюк
Камаз-Агро 15 18 18 0
2
Олександр Мартинюк
Тараканів 15 14 14 0
3
Ростислав Чиряк
Підлужжя 11 13 13 0
4
Марян Кусак
Колос (Козин) 14 13 13 0
5
Владислав Коваль
Тараканів 15 12 12 0
6
Володимир Вербенчук
Колос (Козин) 13 10 10 0
7
Дмитро Галадей
Бастіон 11 8 8 0
8
Вадим Сімухов
Джокер 12 8 8 0
9
Ігор Єпіфанов
Острожець 18 8 8 0
10
Василь Савчук
Колос (Козин) 18 8 8 0
11
Олександр Маліновський
Редут 10 7 7 0
12
Олександр Бохонко
Колос (Козин) 14 7 7 0
13
Назар Фаст
Кристал 19 7 7 0
14
Роман Василюк
Іллічівець (Берег) 19 7 7 0
15
Аркадій Шелюк
Редут 6 6 6 0
16
Сергій Лук'янов
Підлужжя 6 6 6 0
17
Олександр Рудик
Іква 15 6 6 0
18
Сергій Цимбалюк
Джокер 16 6 6 0
19
Олег Ткачук
Джокер 16 6 6 0
20
Валентин Яконюк
Іква 6 6 6 0
21
Артем Попицяк
Острожець 12 5 5 0
22
Тарас Новосад
Підлужжя 12 5 5 0
23
Олексій Бондарчук
Іллічівець (Берег) 15 5 5 0
24
Володимир Тростянчук
Іква 15 5 5 0
25
Віталій Ільчишин
Кристал 19 5 5 0
26
Валентин Харчук
Кристал 6 5 5 0
27
Василь Пилипака
Колос (Козин) 17 5 5 0
28
Олександр Павлусь
Підлужжя 4 4 4 0
29
Роман Женевський
Іллічівець (Берег) 7 4 4 0
30
Анатолій Савчук
Підлужжя 7 4 4 0
31
Руслан Кошиль
Тараканів 7 4 4 0
32
Олександр Штибель
Іллічівець (Берег) 7 4 4 0
33
Володимир Ремчук
Підлужжя 14 4 4 0
34
Володимир Блажевич
Джокер 14 4 4 0
35
Едуард Хрипа
Іква 14 4 4 0
36
Микола Оладько
Підлужжя 19 4 4 0
37
Іван Присяжнюк
Кристал 3 3 3 0
38
Іван Антонюк
Редут 3 3 3 0
39
Володимир Горохоль
Острожець 4 3 3 0
40
Максим Матвійчук
Камаз-Агро 5 3 3 0
41
Богдан Турчик
Камаз-Агро 6 3 3 0
42
Павло Зубарєв
Підлужжя 8 3 3 0
43
Руслан Дорощук
Камаз-Агро 8 3 3 0
44
Олег Ніколайчук
Джокер 9 3 3 0
45
Олександр Тамич
Іллічівець (Берег) 10 3 3 0
46
Андрій Власюк
Іллічівець (Берег) 11 3 3 0
47
Олександр Дудко
Бастіон 14 3 3 0
48
Владислав Ковальчук
Джокер 15 3 3 0
49
Віталій Дмитрук
Тараканів 16 3 3 0
50
Андрій Мартинюк
Підлужжя 17 3 3 0
51
Дмитро Гойда
Кристал 17 3 3 0
52
Олег Юрчук
Камаз-Агро 17 3 3 0
53
Микола Бондарчук
Бастіон 6 3 3 0
54
пало Ліщук
Іква 9 3 3 0
55
Андрій Дубчак
Підлужжя 2 2 2 0
56
Ігор Андріюк
Кристал 2 2 2 0
57
Андрій Ляшенко
Підлужжя 3 2 2 0
58
Раман Бойко
Кристал 4 2 2 0
59
Віталій Мартинчук
Тараканів 5 2 2 0
60
Мирослав Ходак
Редут 6 2 2 0
61
Андрій Бондарчук
Підлужжя 6 2 2 0
62
Павло Улянюк
Верба 7 2 2 0
63
Олександр Драганчук
Іллічівець (Берег) 7 2 2 0
64
Леонід Єфремов
Камаз-Агро 7 2 2 0
65
Михайло Вітерук
Бастіон 8 2 2 0
66
Микола Казмірук
Камаз-Агро 8 2 2 0
67
Назар Ковальчук
Іллічівець (Берег) 8 2 2 0
68
Андрій Малоткевич
Іква 8 2 2 0
69
Володимир Баденчук
Камаз-Агро 8 2 2 0
70
Павло Андрухів
Кристал 10 2 2 0
71
Микола Парфенюк
Бастіон 10 2 2 0
72
Ярослав Пилипчук
Острожець 11 2 2 0
73
Олексій Соколовський
Іллічівець (Берег) 12 2 2 0
74
Сергій Вишневський
Іква 14 2 2 0
75
Віктор Мойсіюк
Острожець 17 2 2 0
76
Ілля Романчук
Тараканів 17 2 2 0
77
Віталій Дмитерчук
Колос (Козин) 18 2 2 0
78
Володимир Величко
Тараканів 19 2 2 0
79
Олександр Котвінський
Бастіон 10 2 2 0
80
Богдан Котульський
Підлужжя 1 1 1 0
81
Максим Данилюк
Кристал 1 1 1 0
82
Андрій Михнюк
Камаз-Агро 1 1 1 0
83
Сергій Пасєка
Редут 2 1 1 0
84
Ігор Махнюк
Острожець 2 1 1 0
85
Володимир Вовк
Верба 2 1 1 0
86
Іван Мороз
Тараканів 2 1 1 0
87
Олег Костюк
Тараканів 2 1 1 0
88
Андрій Примак
Камаз-Агро 2 1 1 0
89
Тарлан Гаджиєв
Острожець 3 1 1 0
90
Дмитро Таргоння
Тараканів 3 1 1 0
91
Павло Мелоян
Підлужжя 3 1 1 0
92
Святослав Левков
Іллічівець (Берег) 3 1 1 0
93
Станіслав Гребень
Підлужжя 4 1 1 0
94
Микола Босюк
Підлужжя 4 1 1 0
95
Заур Мамедов
Джокер 4 1 1 0
96
Юрій Білик
Редут 5 1 1 0
97
Дмитро Янда
Колос (Козин) 5 1 1 0
98
Олександр Макарчук
Редут 6 1 1 0
99
Сергій Ткачук
Редут 6 1 1 0
100
Сергій Савчук
Бастіон 6 1 1 0
101
Микола Таланкін
Іллічівець (Берег) 6 1 1 0
102
Роман Тараканов
Іква 6 1 1 0
103
Віталій Свінтозельський
Іква 6 1 1 0
104
ЛУКЕБИ КІСІСАВО
Іква 6 1 1 0
105
Олексій Посільський
Іллічівець (Берег) 7 1 1 0
106
Володимир Повар
Підлужжя 7 1 1 0
107
Олександр Волосков
Бастіон 7 1 1 0
108
Роман Крот
Камаз-Агро 7 1 1 0
109
Олександр Дмитрук
Тараканів 7 1 1 0
110
Богдан Дмитроца
Тараканів 8 1 1 0
111
Андрій Суходольській
Тараканів 8 1 1 0
112
Дмитро Кутецький
Камаз-Агро 8 1 1 0
113
Сергій Цвик
Підлужжя 9 1 1 0
114
Павло Філик
Кристал 9 1 1 0
115
Анатолій Левчун
Бастіон 9 1 1 0
116
Володимир Приндета
Бастіон 9 1 1 0
117
Віталій Колядич
Камаз-Агро 9 1 1 0
118
Констянтин Баранович
Камаз-Агро 9 1 1 0
119
Олександр Лопатенко
Бастіон 10 1 1 0
120
Микола Куделко
Джокер 10 1 1 0
121
Сергій Редько
Тараканів 11 1 1 0
122
Максим Халюк
Іллічівець (Берег) 11 1 1 0
123
Володимир Грогуль
Колос (Козин) 11 1 1 0
124
Андрій Чабан
Камаз-Агро 12 1 1 0
125
Юрій Байрак
Джокер 12 1 1 0
126
Андрій Лічко
Острожець 13 1 1 0
127
Сергій Плетюк
Іллічівець (Берег) 13 1 1 0
128
Дмитро Ільчук
Джокер 14 1 1 0
129
Олег Левінський
Джокер 14 1 1 0
130
Михайло Антонюк
Колос (Козин) 15 1 1 0
131
Назар Селепина
Тараканів 16 1 1 0
132
Андрій Абрамович
Підлужжя 16 1 1 0
133
Максим Сімяк
Тараканів 16 1 1 0
134
Андрій Омельянюк
Іллічівець (Берег) 16 1 1 0
135
Олександр Сєряпов
Острожець 17 1 1 0
136
Олександр Кравець
Кристал 18 1 1 0
137
Олександр Правов
Острожець 6 1 1 0