Статистика

Статистика

Статистика, Бомбардири, Чемпіонат Дубенського району 2019 Прем'єр ліга, Дубенська районна федерація футболу. Создано на Join.Football

# Гравець Команда І Г (Пн.) Ср.
1
Олег Шахраюк
Камаз-Агро 14 18 1.29
2
Марян Кусак
Колос (Козин) 13 12 (1) 0.92
3
Ростислав Чиряк
Підлужжя 10 11 1.1
4
Владислав Коваль
Тараканів 13 11 0.85
5
Олександр Мартинюк
Тараканів 13 10 0.77
6
Володимир Вербенчук
Колос (Козин) 12 9 0.75
7
Вадим Сімухов
Джокер 11 8 0.73
8
Василь Савчук
Колос (Козин) 16 8 (1) 0.5
9
Олександр Маліновський
Редут 10 7 0.7
10
Назар Фаст
Кристал 17 7 0.41
11
Роман Василюк
Іллічівець (Берег) 18 7 0.39
12
Аркадій Шелюк
Редут 6 6 1
13
Сергій Лук'янов
Підлужжя 6 6 1
14
Дмитро Галадей
Бастіон 9 6 0.67
15
Олександр Бохонко
Колос (Козин) 13 6 0.46
16
Олександр Рудик
Іква 14 6 0.43
17
Сергій Цимбалюк
Джокер 15 6 0.4
18
Олег Ткачук
Джокер 15 6 0.4
19
Валентин Яконюк
Іква 6 6 (1) 1
20
Тарас Новосад
Підлужжя 12 5 0.42
21
Ігор Єпіфанов
Острожець 17 5 0.29
22
Віталій Ільчишин
Кристал 17 5 0.29
23
Валентин Харчук
Кристал 6 5 (1) 0.83
24
Василь Пилипака
Колос (Козин) 15 5 (3) 0.33
25
Олександр Павлусь
Підлужжя 4 4 1
26
Руслан Кошиль
Тараканів 5 4 0.8
27
Роман Женевський
Іллічівець (Берег) 7 4 0.57
28
Анатолій Савчук
Підлужжя 7 4 0.57
29
Олександр Штибель
Іллічівець (Берег) 7 4 0.57
30
Володимир Ремчук
Підлужжя 13 4 0.31
31
Олексій Бондарчук
Іллічівець (Берег) 14 4 0.29
32
Володимир Тростянчук
Іква 14 4 0.29
33
Микола Оладько
Підлужжя 18 4 (1) 0.22
34
Іван Присяжнюк
Кристал 3 3 1
35
Іван Антонюк
Редут 3 3 1
36
Володимир Горохоль
Острожець 4 3 0.75
37
Максим Матвійчук
Камаз-Агро 5 3 0.6
38
Богдан Турчик
Камаз-Агро 6 3 0.5
39
Руслан Дорощук
Камаз-Агро 7 3 0.43
40
Павло Зубарєв
Підлужжя 8 3 0.38
41
Олег Ніколайчук
Джокер 9 3 0.33
42
Артем Попицяк
Острожець 10 3 0.3
43
Андрій Власюк
Іллічівець (Берег) 10 3 0.3
44
Володимир Блажевич
Джокер 13 3 0.23
45
Едуард Хрипа
Іква 13 3 0.23
46
Віталій Дмитрук
Тараканів 14 3 0.21
47
Владислав Ковальчук
Джокер 15 3 0.2
48
Дмитро Гойда
Кристал 15 3 0.2
49
Олег Юрчук
Камаз-Агро 17 3 0.18
50
пало Ліщук
Іква 9 3 (1) 0.33
51
Андрій Дубчак
Підлужжя 2 2 1
52
Андрій Ляшенко
Підлужжя 3 2 0.67
53
Раман Бойко
Кристал 4 2 0.5
54
Андрій Бондарчук
Підлужжя 5 2 0.4
55
Віталій Мартинчук
Тараканів 5 2 0.4
56
Мирослав Ходак
Редут 6 2 0.33
57
Михайло Вітерук
Бастіон 6 2 0.33
58
Павло Улянюк
Верба 7 2 0.29
59
Олександр Драганчук
Іллічівець (Берег) 7 2 0.29
60
Леонід Єфремов
Камаз-Агро 7 2 0.29
61
Володимир Баденчук
Камаз-Агро 7 2 0.29
62
Микола Казмірук
Камаз-Агро 8 2 0.25
63
Назар Ковальчук
Іллічівець (Берег) 8 2 0.25
64
Андрій Малоткевич
Іква 8 2 0.25
65
Павло Андрухів
Кристал 9 2 0.22
66
Олександр Тамич
Іллічівець (Берег) 9 2 0.22
67
Ярослав Пилипчук
Острожець 10 2 0.2
68
Олексій Соколовський
Іллічівець (Берег) 11 2 0.18
69
Олександр Дудко
Бастіон 13 2 0.15
70
Сергій Вишневський
Іква 13 2 0.15
71
Віктор Мойсіюк
Острожець 16 2 0.13
72
Андрій Мартинюк
Підлужжя 16 2 0.13
73
Віталій Дмитерчук
Колос (Козин) 16 2 0.13
74
Володимир Величко
Тараканів 17 2 0.12
75
Микола Бондарчук
Бастіон 6 2 (1) 0.33
76
Олександр Котвінський
Бастіон 10 2 (1) 0.2
77
Богдан Котульський
Підлужжя 1 1 1
78
Ігор Андріюк
Кристал 1 1 1
79
Максим Данилюк
Кристал 1 1 1
80
Андрій Михнюк
Камаз-Агро 1 1 1
81
Олег Костюк
Тараканів 1 1 1
82
Андрій Примак
Камаз-Агро 1 1 1
83
Сергій Пасєка
Редут 2 1 0.5
84
Ігор Махнюк
Острожець 2 1 0.5
85
Володимир Вовк
Верба 2 1 0.5
86
Іван Мороз
Тараканів 2 1 0.5
87
Тарлан Гаджиєв
Острожець 3 1 0.33
88
Дмитро Таргоння
Тараканів 3 1 0.33
89
Павло Мелоян
Підлужжя 3 1 0.33
90
Микола Босюк
Підлужжя 3 1 0.33
91
Святослав Левков
Іллічівець (Берег) 3 1 0.33
92
Станіслав Гребень
Підлужжя 4 1 0.25
93
Заур Мамедов
Джокер 4 1 0.25
94
Юрій Білик
Редут 5 1 0.2
95
Дмитро Янда
Колос (Козин) 5 1 0.2
96
Віталій Свінтозельський
Іква 5 1 0.2
97
Олександр Макарчук
Редут 6 1 0.17
98
Сергій Ткачук
Редут 6 1 0.17
99
Сергій Савчук
Бастіон 6 1 0.17
100
Микола Таланкін
Іллічівець (Берег) 6 1 0.17
101
Олександр Дмитрук
Тараканів 6 1 0.17
102
Роман Тараканов
Іква 6 1 0.17
103
ЛУКЕБИ КІСІСАВО
Іква 6 1 0.17
104
Олексій Посільський
Іллічівець (Берег) 7 1 0.14
105
Володимир Повар
Підлужжя 7 1 0.14
106
Олександр Волосков
Бастіон 7 1 0.14
107
Роман Крот
Камаз-Агро 7 1 0.14
108
Богдан Дмитроца
Тараканів 8 1 0.13
109
Олександр Лопатенко
Бастіон 8 1 0.13
110
Андрій Суходольській
Тараканів 8 1 0.13
111
Микола Парфенюк
Бастіон 8 1 0.13
112
Володимир Приндета
Бастіон 8 1 0.13
113
Дмитро Кутецький
Камаз-Агро 8 1 0.13
114
Сергій Цвик
Підлужжя 9 1 0.11
115
Павло Філик
Кристал 9 1 0.11
116
Анатолій Левчун
Бастіон 9 1 0.11
117
Віталій Колядич
Камаз-Агро 9 1 0.11
118
Микола Куделко
Джокер 9 1 0.11
119
Констянтин Баранович
Камаз-Агро 9 1 0.11
120
Володимир Грогуль
Колос (Козин) 10 1 0.1
121
Андрій Лічко
Острожець 11 1 0.09
122
Сергій Редько
Тараканів 11 1 0.09
123
Максим Халюк
Іллічівець (Берег) 11 1 0.09
124
Андрій Чабан
Камаз-Агро 11 1 0.09
125
Юрій Байрак
Джокер 11 1 0.09
126
Дмитро Ільчук
Джокер 13 1 0.08
127
Сергій Плетюк
Іллічівець (Берег) 13 1 0.08
128
Михайло Антонюк
Колос (Козин) 14 1 0.07
129
Олег Левінський
Джокер 14 1 0.07
130
Олександр Сєряпов
Острожець 15 1 0.07
131
Назар Селепина
Тараканів 15 1 0.07
132
Ілля Романчук
Тараканів 15 1 0.07
133
Андрій Абрамович
Підлужжя 15 1 0.07
134
Максим Сімяк
Тараканів 15 1 0.07
135
Андрій Омельянюк
Іллічівець (Берег) 15 1 0.07
136
Олександр Кравець
Кристал 17 1 0.06
137
Олександр Правов
Острожець 6 1 (1) 0.17